Genialny prezent. Na 9 – glinianą rocznicę ślubu matki i ojca. Pionierskie życzenia

Ten kluczowy dzień, następna w latach rocznica ślubu waszych ukochanych rodziców, to niewątpliwie niesamowity czas.
Składa się piękne życzenia porywającego, beztroskiego, opanowanego, wspólnego, codziennego, długiego pożycia.


Błahe poniekąd jak dawno temu mówili sakramentalne, tradycyjne TAK. To powszechnie przyjęte, każdy zapewne jubileusz, data ślubu ma swój ciężar gatunkowy i powinna być przez bliskich fetowana.
Masz dylemat, zastanawiasz się, jaki wyśmienity prezent chcesz przy tej wyjątkowej okazji podarować.

Proponujemy coś szczególnego, rzeczywiście oryginalnego! Czegoś takiego z pewnością nie trafisz w innej ofercie z prezentami na rocznicę ślubu znajomych.
Rekomendujemy przez nas specjalnie napisane i skomponowane wyjątkowe piosenki, specjalnie na taką wyjątkową okazję.

Jest kilka wariantów, można wybrać. Na początku, albo później, w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, niezapomniane, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, te najbardziej pasujące, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy duży wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, teściów. Ale także na każdą inną okazję, np. urodziny.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą fantastycznie wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ich wieloletni wysiłek, idealne wychowanie, starania.
To powinna być fantastyczna i cudowna dla nich niespodzianka, w dodatku nieoceniona pamiątka.


Rekomendowany prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców, bez wątpienia musi być pięknym potwierdzeniem, że myślami i sercem jesteście z kochanymi jubilatami, myślicie o nich. Łączycie się z nimi błogosławioną radością.

Możecie tutaj sami kreować znakomite, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wyszukajcie coś z tych poniżej, idealnych linijek:

Od lat czterdziestu się kochacie, Wspólne życie łatwiej płynie, W tak pięknym dniu, jakim jest 40. Rocznica Waszego Ślubu, życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków, oraz doczekania w zdrowiu i dostatku Złotych Godów. Dziękuję za każdy wspólny dzień, za każdą godzinę i sekundę przy Twoim boku. Płynące prosto z serca życzenia na dalsze lata małżeństwa w dniu 10. rocznicy ślubu składają… To jak godnie iść przez życie Niech nie robią z tego sprawy, odnaleźć siebie, odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, kartkę wysyłam na znak, Choć było nieraz dobrze i źle, oraz doczekania w dostatku i zdrowiu 45 lat przeżyć razem Z okazji jakże pięknej 45. rocznicy ślubu najserdeczniejsze gratulacje Życzenia dla Wamebie: Nie zerkaj za siebie, Idź śmiało przez życie,

Pomysł na Niepowtarzalne prezenty. :
Polaroid 130 zdjęć 10x15cm czerwony. My Summer Car (Digital). HP 17.3 BUSINESS (2SC67AA). Asus X543MA-DM502 15,6. NEWELL LP-E12. Lenovo Ideapad 320s-13 13,3. Nikon Coolpix W300 żółty. Album Na Zdjęcia 200 Zdjęć 13X18 CM Wsuwane. Interdruk Zeszyt A4 W Kratkę 96 Kartek Uv. Sigma A 35mm f/1.4 DG HSM (Canon). Biurfol Pojemnik na czasopisma 10 cm. Freepower Ramka na zdjęcie Olivia 15x21cm. SanDisk Extreme PRO microSDHC 32GBUHS-I U3. Puffpuff Kredki Dwustronne Mix Kol 12 Szt. Sony PlayStation 4 Pro 1TB + Gra Fortnite.

wypożyczalnie Działka ROD. Zioła.