Niecodzienny prezent. Na 6 – cukrową rocznicę ślubu mamy i taty. Nieszablonowe życzenia

Ta doniosła data, kolejna w latach rocznica ślubu twoich ukochanych teściów, to niezawodnie wspaniały czas.
Składa się zawsze życzenia uroczego, wesołego, idyllicznego, przy sobie, codziennego pożycia.


Nieistotne przypuszczalnie, jak dawno temu obiecali sobie nawzajem sakramentalne TAK. Każda bez wyjątku, rocznica ślubu ma ogromne znaczenie, rangę i powinna być cudownie obchodzona.
Z pewnością rozpatrujesz, jaki rewelacyjny prezent chcesz przy tej rewelacyjnej okazji ofiarować.

Tu znajdziesz coś szczególnego, prawdziwie niezapomnianego! Czegoś z takim pomysłem niewątpliwie nie znajdziesz w innym sklepie z prezentami na rocznicę ślubu rodziców.
Rekomendujemy przez nas specjalnie napisane i skomponowane piosenki, jedynie na tę niezwykłą, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka możliwości, można wybrać. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, wymarzone, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na rocznicę ślubu rodziców, siostry, brata. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnaste urodziny.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą pięknie podziękować rodzicom, za ciężki, ale wspaniały wysiłek, wspaniałe wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To powinna być doskonała i mile zaskakująca dla nich niespodzianka, ponadto unikatowa pamiątka.


Unikalny prezent na 75 – brylantową rocznicę ślubu rodziców, musi być wspaniałym świadectwem, że myślami i sercem jesteście z drogimi wam jubilatami, pamiętacie o nich. Wiążecie się z nimi szczęściem.

Możecie sami opracować Wymarzone, własne życzenia na rocznicę ślubu. Zaaranżujcie sobie coś wspaniałego z tych poniżej, hasłowych zdań:

co Wy sobie życzycie. prezentu drogiego, Wszystko, co tylko miłe na świecie, usta – pocałunki, pomyślcie czasem o mnie mile. … lat temu przyrzekliśmy sobie miłość aż po grób. Wszystkiego najlepszego z okazji 5. rocznicy ślubu! i jak dotąd życie śliczne. życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów. by to, o czym marzycie, się spełniło O taki dniu, takiej dacie, ślubu rodziców musimy pamiętać i świętować w szczególny sposób Każdego roku o tej samej porze, każdy Wam życzy co tylko może, ja korzystając z tej sposobności, życzę Wam szczęścia i wiele radości. Mój kochany, czego Ci życzyć w dniu tak wyjątkowym – naszej … rocznicy ślubu – oprócz zdrowia i radości? A to najważniejsze z życzeń mych: Kochana, życzę ci abyśmy dalej szli przez życie, trzymając mnie mocno za ręce. Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Bądź szczęśliwa i kochaj mnie tak, jak ja kocham Ciebie!

Pomysł na Nietuzinkowe prezenty. :
Zakreślacze Textliner komplet 8szt Faber Castell. Crayola Markery Silly Scents 6 Kolorów. Koh-I-Noor Temperówka Na Korbkę Aparat. Canon PowerShot SX720 HS. Kredki Fiorello Super Soft 18 Kolorów Trójkątna. Prime Line Notes Moleskine Classic P w kropki. Antra Notes B5 Impresja kratka. World of Warcraft 5.0 (Gra PC)Gry PC. SanDisk Extreme Pro SDHC 32GB Class 10. Colorino Flamastry Z Pieczątkami 10 Kolorów. Lenovo Ideapad 320-17AST 17,3. Lenovo IP S145-14IWL 14. LENOVO V110-15IAP. Acer Predator Helios 300 17,3. Panasonic CR-123APA/2B.