Podłogi z deski bambusa cechują się unikatowym wyglądem

Co najlepiej położyć na podłogę w naszym domu? Czy lepsza w tym wypadku będzie deska lakierowana, warstwowa, deska lita, olejowana, a być może podłoga bambusowa, która jest ostatnio prawdziwym hitem? Podłogi wykonane z deski bambusa cechują się niepowtarzalnym wyglądem, a także wyjątkową twardością. Unikatowe wybarwienia nadają wnętrzom nietypowego charakteru.

Wysoka jakość wyrobu da użytkownikowi dużą satysfakcje z zastosowania podłogi wykonanej z desek bambusowych przez długie lata. Te podłogi są proste do zamontowania, natomiast dzięki zastosowaniu konserwujących środków ekologicznych utrzymanie w czystości podłogi to czysta przyjemność. Materiał do produkcji podłogi bambusowej sprowadzany jest z plantacji fairtrade. Dzięki temu że materiał z bambusa cechuje się bardzo dużą gęstością oraz dodatkowo wytrzymałością, te podłogi są ponad dwukrotnie bardziej trwałe aniżeli tradycyjne drewniane podłogi. Dzięki wykorzystaniu najnowszej techniki , która opiera się na pokryciu wszystkich desek wieloma warstwami lakieru, deski bambusowe odporna jest na ścieranie. Zarówno wyjątkowy design jak również trwałość bambusowych podłóg, to nie tylko i wyłącznie wyjątkowa przyjemność dla Twoich nóg ale również dla Twojego portfela. Biorąc pod uwagę materiał użyty do produkcji bambusowej podłogi, pod wpływem wilgoci materiał nieustannie kurczy się albo rozszerza.

Z tego powodu powinno się zabezpieczyć materiał przed uszkodzeniami, stosując w tym celu polecane środki do pielęgnacji. Deski bambusowe należy zabezpieczyć przed awariami stosując w tym celu adekwatne działania pielęgnacyjne jak na przykład usuwanie kurzy, czy też piachu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *