Pomysłowe prezenty. Na 45 – szafirową rocznicę ślubu cioci i wujka. Wyśmienite życzenia

Ten okolicznościowy dzień, kolejna godna rocznica ślubu waszych rodziców, to jak dwa razy dwa wielki czas.
Każdy chce życzyć anielskiego, wesołego, bezkonfliktowego, przy sobie, ramię w ramię, długotrwałego i zgodnego pożycia.


Błahe zapewne jak dawno temu przysięgali nawzajem sakramentalne, tradycyjne TAK. To oczywiste, każdy jubileusz, data ślubu ma swoją rangę i powinna być idealnie, pięknie celebrowana.
To ten moment, w którym głowisz się, jaki niestereotypowy prezent chcesz przy tej specjalnej okazji, dacie, ofiarować.

Mamy tu coś oryginalnego, prawdziwie wyjątkowego! Czegoś z takim pomysłem bezdyskusyjnie nie znajdziesz w żadnej innej ofercie z pomysłami prezentów na rocznicę ślubu znajomych.
Oferujemy, nasze autorskie, nietypowe piosenki, napisane i skomponowane jedynie na taką nadzyczajną, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. znajomych.

Jest kilka opcji, można wybrać. Na początku, albo później, w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą fajne, ciekawe, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, kuzynki, kuzyna. Ale także na każdą inną okazję, np. dla męża.

Dzieci mogą zjawiskowo podziękować rodzicom, za trud, celujące wychowanie, starania.
To może być znakomita i mile zaskakująca dla nich niespodzianka, plus nieoceniona pamiątka.


Niestereotypowy prezent na kolejną rocznicę ślubu matki i ojca, jako żywo musi być super potwierdzeniem, że myślami jesteście z obdarowanymi, macie do nich ogromne pokłady czułości, często o nich myślicie. Spinacie się z nimi błogosławioną radością.

Możecie teraz sami poukładać udane, własne życzenia na rocznicę ślubu. Zaaranżujcie coś fajnego z poniższych, hasłowych ustępów:

pięknych chwil już od rana, Tylko z Tobą chcę przez życie dzisiaj będzie wszystko, Wszystkiego najlepszego z okazji Rocznicy Ślubu. i dni, które przed nimi To już 50 lat, gdy jako małżeństwo wspólnie żyjecie, Z okazji rocznicy ślubu życzę Wam, przez 40 lat żyjecie w zgodzie, miłości i szacunku. Bądźcie dla siebie przyjaciółmi, jak i towarzyszami, Tylko w ciszy usłyszycie nieme wołanie by Wam uprzyjemniał życie, subtelnej niecierpliwości wiosny, Dzień ślubu rozpoczął cudowne życie z Tobą. Aby w każdej życia chwili, Kochana, życzę ci abyśmy dalej szli przez życie, trzymając mnie mocno za ręce. Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Bądź szczęśliwa i kochaj mnie tak, jak ja kocham Ciebie!

Pomysł na Rzadko spotykane prezenty. :
MBL 101 Xtreme. Smartfon Motorola Moto G6 3/32GB Dual SIM Granatowy. Nintendo Switch Lite Gray. HP Pavilion 14 x360 i7/8Gb/128Gb+1Tb/Win10. Magic Klej Magiczny Kreatywny Tuba 45G. Lilliput Monitor podglądowy A5. Olympus M.ZUIKO DIGITAL 40-150mm f/2.8 PRO. FujiFilm Colorfilm Instax mini Glossy. Miedziana bransoletka z labradorytem żółta. Panasonic akumulatorki Eneloop R6 AA 2000mAh BK-3MCCE/8LE (sliding pack) 8szt. Panasonic Lumix DMC-TZ70. Galeria Ram Rama z drewna surowego 50×70. HP 17 17,3″/I3/4GB/1TB/WIN10. Herlitz Segregator A4 2,5Cm Trans.Pastel Różowy. Klipsch R-625FA.