Szczególne prezenty. Na 60 rocznicę ślubu rodziców. Niecodzienne życzenia

Ta ważna data, następna godna uczczenia rocznica ślubu twoich ukochanych teściów, to bez wątpliwości nieprzeciętny czas.
Składajmy zazwyczaj życzenia urokliwego, jedwabnego, sielankowego, przy sobie życia.


Obojętne to chyba, jak dawno temu przyrzekali nawzajem sakramentalne, tradycyjne TAK. Każda rocznica ślubu ma doniosłą wagę, rangę i powinna być przez bliskich obchodzona.
To ten moment, w którym kalkulujesz, jaki wyjątkowy prezent chcesz przy tej specjalnej okazji, dacie, podarować.

Tu znajdziesz coś fantastycznego, rzeczywiście ciekawego! Czegoś z takim polotem bezspornie, nie trafisz na żadnej, innej stronie z prezentami na rocznicę ślubu znajomych.
Oferujemy, nasze autorskie, nieoczekiwane piosenki, napisane i skomponowane specjalnie na tę niezwykłą, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka wariantów, do wyboru. Przed nią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą wybrane przez Ciebie życzenia, które nagra lektor. Można wybrać, różne, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór melodyjnych piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, znajomych. Ale także na każdą inną okazję, np. imieniny.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą pięknie wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ich wysiłek, znakomite wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To musi być miła i mile zaskakująca dla nich niespodzianka, również super pamiątka.


Kapitalny prezent na 50 – złotą rocznicę ślubu mamy i taty, z pewnością musi być fantastycznym potwierdzeniem, że myślami i sercem jesteście z jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, pamiętacie o nich. Spajacie się z nimi błogosławioną radością.

Możecie, czytając tę stronę, sami zaaranżować ciekawe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Poukładajcie sobie coś pięknego z poniższych, idealnych wersetów:

dzisiaj będzie wszystko, i skrzydła aniołów co żyją w niebie. z okazji 45. Rocznicy Ślubu. na zegarek spoglądać. trud codzienności I będzie szczęściem w życia podróży! Wasze małżeństwo nigdy nie wymaga publiczności. Nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie… – bycia we dwoje. Kocham Cię tak samo, jak … lat temu, kiedy przysięgałem Ci miłość i wierność aż po grób. W którym smutki idą w cień, Kochanie! Dziękuję Ci za każdą chwilę naszego małżeństwa. -Tego Wam me serce życzy. trzymając się mocno za ręce, Co przeżyliście, co czujecie, tylko Wy wiecie.

Pomysł na Niepospolite prezenty. :
Kingdom Come: Deliverance (Gra PC)Gry PC. Hp Envy 15 X360 I5-8265U/8Gb/256+1Tb/Win10 Ips. Kredki Akwarelowe Koh-I-Noor Mondeluz 72 W Koszyku. Magnat Transpuls 1500. JBL Tune 220 TWS. Mpm Quality Długopis Plastikowy Metaliczny Kółka Mix Kolorów Pakowany W Display Po 24 Sztuki. Patyczki do liczenia 100szt. Manfrotto BeFree Live. Smartfon LG G8x ThinQ Dual Screen 6/128GB. Europa Universalis IV (Digital). Henkel Masa Klejąca Pritt On&Off 35G. Syberia 3 (Gra PC)Gry PC. Smartfon Sony Xperia XZ2 Compact Dual SIM. Manfrotto Uchwyt na smartfona MCLAMP. Derform Skarbonka Z Kłódką Emoji 11.